• تاریخچه دانش هم آرا

    تاریخچه دانش هم آرا

تاریخچه دانش هم آرا

تاریخچه دانش همارا

شرکت دانش هم آرا

در سال 1381 تاسیس گردید این شرکت فعالیت خود را در زمینه سازماندهی اسناد و مدارک فنی مراکز مهم صنعتی آغاز نمود، با توجه به نیاز سازمانهای بزرگ دولتی در خصوص دسترسی به اسناد و مدارک خود؛ فعالیت و خدمات شرکت به صورت تخصصی در حوزه مدیریت اسناد و مدارک متمرکز گردید. در این راستا پروژه های متعددی انجام گرفت که عمدتاً مربوط به سازمانها و نهادهای بزرگ دولتی بوده است. همچنین با گسترش روند الکترونیکی نمودن مدارک و اسناد، شرکت دانش هم آرا در راستای ارائه خدمات تخصصی در این حوزه با تجهیز بخش فنی خود به دستگاههای اسکنر حرفه ای امکان دیجیتال نمودن مدارک کاغذی را در سطح گسترده فراهم نمود. و خدمات شرکت از حوزه DMS (Document Management System به EDMS (Electronic Document Management System ارتقاء یافت .

همچنین با استفاده از تجارب چندین ساله در حوزه سازماندهی اسناد و شناخت دقیق نیازهای مشتریان خود اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزار مدیریت اسناد نمود که این نرم افزار نیز مورد استقبال مراکز مهمی همچون شرکت مپنا دانشگاه تهران قرار گرفت . این نرم افزار با نام انحصاری keydoc دارای تاییدیه فنی شورای عالی انفورماتیک بوده و در مقایسه با محصولات مشابه خارجی خود از امتیاز بومی بودن و امکان تغییر بر اساس نیاز مشتری برخوردار است .

خدمات شرکت دانش هم آرا در طی یک دهه گذشته علاوه بر استان تهران در سایر استانهای کشور نیز مورد بهره برداری قرار گرفته است و مراکز مهم صنعتی، اداری، آموزشی متعددی در سرتاسر کشور جزء مشتریان این شرکت بوده اند که می توان به گروه شرکتهای مپنا- شرکت توانیر، ایران خودرو، شرکت های مدیریت تولید برق منتظرقائم، طرشت، مشهد، مفتح یزد، فارس، باختر، زنجان، جنوب کرمان و ... شرکت آب منطقه ای ارومیه- شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران، سازمان انرژی های نو، رکت مخابرات وزارت نفت، نیروگاه های قم، منتظرقائم، شهید رجایی، بنیاد شهید موسسه مطالعات بین المللی وزارت کار و امور اجتماعی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، جهاد دانشگاهی، پردیس های مختلف دانشگاه تهران و . . . اشاره نمود .

با عنایت به ضرورت استفاده از تکنولوژی های جدید و به روز در حوزه مستندسازی و مدیریت اسنادو مستندات، شرکت دانش هم آرا طی یک تفاهم نامه و همکاری نزدیک با مراکز دانشگاهی نسبت به افزایش توان تخصصی خود در صنایع روز اقدام نمود . ارتباط این شرکت با مرکز توسعه تکنولوژی دانشگاه شریف در همین راستا توانست امکان پاسخگویی به نیاز های جدید و خاص مشتریان این شرکت را نیز فراهم نماید.

همچنین این شرکت با همکاری مرکز توسعه تکنولوژی دانشگاه شریف در حوزه مدیریت دانش و مستندسازی، امکان ارائه خدمات مشاوره به مراکز متقاضی در سراسر کشور را دارد.