• مدیریت دانش

    مدیریت دانش

بهترین نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک

بهترین نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک

نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک  برای کسب و کار های مختلف با توجه به نوع و تنوع  نیازشان متفاوت است. ما با تحقیق و بررسی ده ها نوع از نرم افزارهای مدیریت اسناد، بهترین قایلیت ها را برای انواع مختلف کسب و کار ارائه خواهیم کرد. 

نرم افزار مدیریت اسناد برای کسب وکارهای کوچک، متوسط و سازمان ها:

نرم افزار مدیریت اسناد دانش هم آرا با دقت همه نیازهای کسب و کارهای گوناگون را برآورده ساخته است. مهمتر از همه ذکر این مورد حائز اهمیت است که نرم افزار مدیریت اسناد دانش هم آرا صرف نظر از نوع کامپیوتری که آن سازمان استفاده می کند می تواند در تمام بخش های سازمان ها به کار گرفته شود. نرم افزار مدیریت اسناد شرکت دانش هم آرا  دارای یک سیستم خود میزبانی است که با هر دو ویندوز و رایانه های مک و نیز یک راه حل مبتنی بر cloud که بدون نیاز به نصب سرور و یا تعمیر و نگهداری، کار می کند. نکته قابل توجه این است که هر دو گزینه دقیقا همانند هم و با ارائه ویژگی های مشابه کار می کنند. نرم افزار مدیریت اسناد شرکت دانش هم آرا ( KEYDOC PRO ) با ویژگی های متمایز، کاربری آسان و خدمات ویژه به مشتریان ارائه شده است.

کاربری آسان:

کسب و کارهای کوچک تمایل دارند که نرم افزار مدیریت اسناد، قابلیت استفاده بسیار آسانی داشته باشد. محیط کاربری بسیار جذاب نرم افزار مدیریت اسناد دانش هم آرا اجازه فعالیت آسان را در سیستم به شما میدهد. این امر موجب کاربری آسان جهت ذخیره فایل ها و جستجو نیازهایتان در نرم افزار مدیریت اسناد و مدارک دانش هم آرا می باشد. 

ویژگی ها: 

نرم افزار مدیریت اسناد دانش هم آرا با دقت همه ویژگی های مورد نیاز برای یک کسب و کار کوچک را در نظر گرفته است. هنگامی که شما نیاز به یک سند دارید با دقت شروع به ایجاد یک تصویر قابل مشاهده در قالب فایل PDF میکند. این قابلیت به شما اجازه اضافه کردن نظرات و نشانه ها را بدون نیاز به راه اندازی در برنامه اصلی( adobe acrobat )می دهد. این امر موجب صرفه جویی در زمان راه اندازی برنامه هایی مانند word یا excel در ایجاد یک سند می گردد. یکی از با ارزش ترین ویژگی های این نرم افزار قابلیت استفاده در تلفن های همراه است. صرف نظر از اینکه سیستم شما خود میزبان یا cloud است شما اجازه دسترسی به سیستم را از تمام گوشی های هوشمند خواهید داشت. بر این اساس کاربران می توانند از درون مرورگر وب دستگاه های تلفن همراه خود به مشاهده و تغییر اسناد با حفط تمام دسترسی های اعمال شده نرم افزار بپردازند. این قابلیت تنها بخشی از امکانات موجود در نرم افزار مدیریت اسناد دانش هم آرا است.

خدمات مشتری:

نرم افزار مدیریت اسناد دانش هم آرا خدمات بسیار استثنایی به مشتریان  ارائه می دهد. برای خدمت رسانی به مشتریان عزیز نرم افزار مدیریت اسناد شرکت دانش هم آرا شما میتوانید به عنوان صاحب کسب و کار با ما تماس حاصل نمایید و کارشناسان ما بلافاصله پاسخ مناسب به سوالتان را به شما ارائه و راهنمایی های لازم را تا حصول نتیجه مطلوبتان به شما خواهند داد.

مرجع خبر :
تاریخ درج: 24 بهمن 1394