• مدیریت دانش

    مدیریت دانش

نرم افزار مدیریت آرشیو و مزایای آن

نرم افزار مدیریت آرشیو و مزایای آن

لایه ذخیره سازی داده ها بدون محدودیت بایگانی

داده ها و اطلاعات سرمایه هر شرکت را تشکیل می دهند. ذخیره سازی داده ها و اطلاعات برای زمانی که مورد نیاز بخش فن آوری اطلاعات ( IT ) و دیگر بخش های سازمان است انجام می گردد و این مسئله نشانگر آن است که آرشیو اسناد، کارآمد و کاملاً ضروری است. وظیفه نرم افزار مدیریت آرشیو ذخیره سازی آرشیو به صورتی است که است که آنها را به صورت یکپارچه به ویندوز و یا سیستم لینوکس پیوند می دهد.

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آرشیو 

مقیاس پذیری

نرم افزار مدیریت آرشیو با توجه به متوسط یا بزرگ بودن شرکت آزادانه قابل مقیاس پذیری از چند ترابایت به پتابایت است.

سخت افزار مستقل

نرم افزار مدیریت آرشیو به شما اجازه استفاده های مختلف از قطعات سخت افزاری از همه تولید کنندگان عمده را می دهد.

مقرون به صرفه بودن

شما فقط برای ظرفیت مورد نیاز و ظرفیت دوره مورد نیاز به عنوان افزایش ذخیره سازی، پرداخت انجام می دهید. در برخی دیگر از نرم افزارهای مدیریت اسناد هزینه بر اساس امکانات خریداری شده و بدون در نظر گرفتن حجم استفاده شده این پرداخت صورت می گردد.

رابط کاربری باز

نرم افزار آرشیو مدیریت قابل ارائه یک رابط فایل سیستم استاندارد، با استفاده از CIFS و یا NFS جهت برقراری ارتباط با آرشیو است. بر خلاف دیگر سیستم های بایگانی، هیچ API اختصاصی برای دسترسی به داده ها مورد نیاز نیست.

نرم افزار مستقل

نرم افزار مدیریت آرشیو سازگاری با محصولات نرم افزاری موجود و آینده را از تولید کنندگان نرم افزار مستقل (ISV) برای DMS، ایمیل، فایل، صوتی، تصویری، PACS، مهندسی و برنامه های کاربردی دیگر تضمین می کند. لیست برنامه های استفاده شده در سازمان ها به طور مداوم در حال گسترش یافتن است و یکی از برتری های نرم افزار مدیریت اسناد تطبیق  با نرم افزارهای مختلف سازمان ارزیابی می گردد. شفافیت

نرم افزار مدیریت آرشیو با حفظ ساختار دایرکتوری فایل سیستم استاندارد به کاربران امکان دسترسی به داده ها را دقیقا به همان شیوه ای که قبلا انجام می دادند، می دهد. برنامه های کاربردی به همان صورتی که درگذشته بودند به طور مستقیم به این آرشیو متصل اند.

Storage Pools

سیستم های مبتنی بر دیسک سریعترند و یا نوار مغناطیسی؟ نرم افزار آرشیو مدیریت باعث می شود هر دو گزینه آزادانه در دسترس تان باشد و به شما توانایی ترکیب رسانه آرشیو خود برای ایجاد یک راه حل مناسب ذخیره سازی صرف نظر از ترکیب؛ دیسک / دیسک، دیسک / نوار، نوار / نوار، دیسک / نوار / دیسک، دیسک / نوار / نوار، و غیره را می دهد.

امنیت داده ها

بوسیله نرم افزار مدیریت ارشیو با ذخیره داده ها به صورت محلی و یا از راه دور دیگر نگران داده های مورد نیازتان نباشید. 

مرجع خبر :
تاریخ درج: 11 بهمن 1394