• مدیریت دانش

    مدیریت دانش

توییتر 280 کاراکتری شد ؛ زبان‌های چینی‌ و ژاپنی‌ 140 کاراکتری ماندند

توییتر 280 کاراکتری شد ؛ زبان‌های چینی‌ و ژاپنی‌ 140 کاراکتری ماندند

پس از مدت‌ها انتظار سرانجام توییتر (یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان) به تغییرات تن داد و امکان ارسال توییت‌هایی با 280 کارکتر را برای تمامی کاربران خود فراهم کرد.

توییتر در ابتدا برای برخی از کاربران خود قابلیت ارسال توییت‌هایی تا 280 کاراکتر را فراهم کرده بود اما حالا این قابلیت مهم در اختیار تمامی توییت نویسان قرار گرفته است.

توییتر در توییتی 280 کاراکتری که در حساب رسمی خود منتشر کرده است به این موضوع اشاره می‌کند که اکثر زبان‌ها اللخصوص زبان‌هایی مانند چینی و ژاپنی (شرق آسیا) با محدودیت 140 کاراکتری توییتر مشکلات عدیده‌ای نداشته‌اند و بیان یک مطلب در 140 کاراکتر برای آن‌ها بسیار راحت‌تر از زبان‌های دیگر بوده است اما در زبان‌هایی مثل ایتالیایی و یا انگلیسی نوشتن توییت در 140 کاراکتر کار سختی بوده است.

تنها 0.4 درصد از توییت‌های ژاپنی با 140 کاراکتر در توییتر منتشر شده‌اند و غالبا تمامی توییت‌ها کمتر از حد مجاز این شبکه اجتماعی بوده‌اند. این درحالی است که 9 درصد کاربران انگلیسی زبان توییت‌های خود را با 140 کاراکتر به صورت روزانه منتشر می‌کنند.

لازم به ذکر است که این قابلیت در همه زبان‌ها جز چینی ، ژاپنی و کره‌ای فعال شده است و تمامی افراد می‌توانند تا حداکثر 280 کاراکتر ، توییتی ارسال کنند.

نظر شما در این رابطه چیست؟

مرجع خبر : toranji
تاریخ درج: 20 آبان 1396